5 kwiecień 2018

Dwa weekendy w Dwóch Dolinach

Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na relaks i nieśpieszną naukę powolności, niż otoczenie przyrody? A jeśli tą przyrodą są Dwie Doliny w Wierchomli, to efekty mamy gwarantowane.

Zapraszam na dwa weekendy zatytułowane „W poszukiwaniu kobiecości” w czasie których, wraz z innymi trenerkami poprowadzę uczestniczki na ich prywatne, bardzo kobiece ścieżki. Będzie dobra zabawa, rozwój i wspaniałe widoki. Program obydwóch warsztatów będzie taki sam.

 

Weekend nr 1 – 24.05.2018-27.05.2018

Weekend nr 2 – 21.06.2018-24.06.2018

Opis organizatorów Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort

Wiosną obudzą się w Tobie niezwykłe moce. Kobiecość to dar, który posiadasz, który możesz wzmacniać, który musisz odkryć. Zapraszamy na niezwykłą wędrówkę w poszukiwaniu kobiecości. Wspaniałe kobiety i świetne warsztaty w zacisznym hotelu w środku lasu. Po nich wiele może się zmienić. „W poszukiwaniu kobiecości” pomogą nasi Goście:

Marta Niedźwiecka – pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi. Autorka bestselleru „Slow sex – uwolnij miłość”. Popularyzuje świadomą seksualność Slow Sex. W Wierchomli wygłosi prelekcję o świadomości własnej kobiecości.

Katarzyna Bujniewicz – stylistka uczestników do programu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”, coach wizerunku, autorka książek „W pogoni za stylem” i „Pokochaj siebie w 30 dni, czyli dziennik samoakceptacji”. Podkreśli Twoje naturalne piękno podczas warsztatów „Poznaj siebie”.

Paulina Kraklio – trenerka rozwoju osobistego, fit mind coach, ekspert świadomego stylu życia, autorka projektu „fitUMYSŁ”. Poprowadzi warsztat „Weź się na warsztat… rusz z miejsca! Spotkanie motywacyjne w babskim gronie”.

Agnieszka Jabłońska – ekspert doboru bielizny w Boutique Bielizny, z doświadczeniem zdobytym pod okiem światowej sławy brafitterki Lindsey Brown. Doradza w sprawie biustu gwiazdom filmu, muzyki i sportu. Skorzystaj z jej doświadczenia, wiedzy i porad.

Poczuj się jeszcze bardziej kobieco. „W poszukiwaniu kobiecości” to 4 dni kobiecych spotkań oraz: noclegów w przytulnych pokojach w hotelu otoczonym przez górskie lasy​- leniwych śniadań na tarasie z widokiem na las pysznych i zdrowych obiadokolacji z regionalnym tradycyjnym menu 20% zniżki na zabiegi regeneracyjne w spa dla obudzenia zmysłów wolny i bezlimitowy wstęp do strefy wellness, gdzie czeka odprężenie w saunach i jacuzzi wartości niemierzalne: spacery po lesie, cisza, słuchanie własnych myśli, oddychanie górskim powietrzem. Zainspiruj się. Stań się kobietą świadomą.

Bilety do nabycia poprzez fb https://www.facebook.com/pg/DwieDoliny/shop/

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter