Pierwsza w Polsce książka o Slow Sex

Czas, ciało, uważność, świadomość, rytuały
– to pięć filarów Slow Sex

Sięgnij po świadomy seks

Kup teraz

Spraw, żeby seks miał sens i skutecznie rozwiązuj problemy z nim związane

   

Zmień nudę na erotyczną przygodę i ciesz się nowym przeżywaniem seksualności

 

O autorkach

Hanna Rydlewska, dziennikarka, redaktorka Vogue.pl rozmawia z Martą Niedzwiecką na temat nowoczesnej adaptacji starożytnej wiedzy tantrycznej i o stylu życia, jakim jest Slow Sex. Marta jest pierwszą w Polsce sex coach i psycholożką, która prowadzi swoich klientów do odkrycia świadomej i uważnej seksualności. Książka ta zupełnie zmienia rozumienie ciała, miłości i seksualności, otwierając drogę do osobistego poszukiwania szczęśliwego i przyjemnego życia.

Ucz się rozmawiać, eksperymentować i przeżywać seksualność na swoich zasadach

 

Książka dla par każdej orientacji, ale także dla solistek i solistów

„Tyle mitów narosło wokół ciała! Tymczasem „ciało to ty”, to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Jak poczuć siebie. Lektura obowiązkowa.”

Grażyna Plebanek, pisarka

„To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.”

Manuela Gretkowska, pisarka

„Książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej jest wspaniałym poradnikiem pozwalającym każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności”

Andrzej Depko, seksuolog

KUP SLOW SEX, zacznij samodzielnie tworzyć swoją seksualność

close-link
Newsletter