Marta Niedźwiecka
Zamieniam pragnienia na plan

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach, pracującą z seksualnością i relacjami intymnymi. Jako life coach wspiera w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi. Popularyzuje pozytywną, świadomą seksualność, udziela się jako ekspert w mediach, dużo pisze. W 2016 wraz z Hanną Rydlewską wydała książkę „Slow Sex – uwolnij miłość”.

Poproś o kontaktwyczyść formularz

Czytaj więcej

Od 2009 do 2014 prowadzenie Pussy Project, pionierskiego projektu edukacji seksualnej.

Od 2012 – 2013 blog „Seks i Sens” dla zwierciadlo.pl

Od 2014 blog „Bezpruderyjnie” dla hellozdrowie.pl.

2016 publikacja książki „Slow Sex – uwolnij miłość”, Hanna Rydlewska i Marta Niedźwiecka, wyd. Agora

Edukacja

Filologia polska  (Uniwersytet Warszawski), Life Coaching –  Collegium Civitas Warszawa, Polska; Sex Coaching – Sex Coach University, San Francisco, USA. Superwizja: Sex Coach University, USA.

Referencje

Marta Niedźwiecka współpracuje z naszą fundacją od kilku lat. Pracuje z matkami na rzecz poprawy ich samooceny, a także edukuje seksualnie. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z kobietami oraz otwartości na różne doświadczenia jest zawsze wysoko oceniana w ankietach ewaluacyjnych. Uważamy, że macierzyństwo może być rozwojowe i inspirujące, a dzięki pracy Marty również ekscytujące.

Sylwia Chutnik
Prezeska Fundacji MaMa, pisarka

Marta Niedźwiecka powinna być znakiem jakości – działa profesjonalnie, merytorycznie, konkretnie, z dużym wyczuciem i uważnością na osoby, z którymi pracuje. Reprezentuje też seks pozytywne podejście, co osobiście uważam za najlepszą rekomendację. Współpraca z Martą to prawdziwa przyjemność. Mam też zaufanie by polecać ją osobom szukającym nowych dróg w życiu, zmian i inspiracji. ” social=”https://www.facebook.com/AgataLoewePozSeks

Agata Loewe
Seksuolożka Pozytwyna Seksualność

Jeśli masz w sobie gotowość na wprowadzenie zmian i poprawę swojego życia seksualnego, profesjonalne wsparcie może być tym, czego szukasz. Spotkanie z Martą zaoszczędzi Ci czasu i rozczarowań. Jej zaangażowana, pełna pasji postawa, niebagatelna erudycja i błyskotliwa inteligencja, pomogą Ci znaleźć wiele rozwiązań. Jej atutem jest uczciwość w podejściu do tematu oraz do klienta. Możesz się spodziewać konkretnych działań, dających szansę na rzeczywistą zmianę. Polecamy z serca.

Zosia i Dawid Rzepeccy
Nauczyciele Tantry