1 luty 2022

Warsztat 2: Wewnętrzne dziecko czy bachor (grupa zamknięta)

Drugi z cyklu warsztatów edukacji emocjonalnej przenosi uczestników na poziom potrzeb i ich zaspokajania oraz radzenia sobie z możliwymi komplikacjami, gdy coś idzie nie tak. Figura Wewnętrznego Dziecka służy obrazowemu przedstawieniu tej części nas, która czuje i pragnie w sposób naiwny, bezpośredni i autentyczny. Pomaga spotkać się ze stanami, które – jak potrzeba miłości czy opieki – są niezwykle wrażliwe i przynoszą nam wiele rozczarowań.
Jednak Wewnętrzne Dziecko to nie tylko słodziaczek, którego chce się natychmiast przytulić, to także roszczeniowy, rozwrzeszczany bachor, który wchodzi innym na głowę, żądając by się nim zająć. I każdy.a.e z nas zawiera w sobie obydwa te typy. Różnicę między nimi można opisać pytaniem – Czy inni są odpowiedzialni za mnie, czy to ja jestem odpowiedzialna.ny.ne za siebie? Co i w jaki sposób, mogę uzyskać od świata, a co i w jaki sposób mogę zapewnić sam.a.o sobie?

Co się wydarzy?

Na trzydniowym warsztacie będziemy pracować z figurą Wewnętrznego Dziecka, rozpoznając, kiedy staje się Wewnętrznym Bachorem, a kiedy naprawdę potrzebuje naszej opieki. Będziemy odczytywać wczesne sygnały ostrzegawcze, jakie do nas nadaje oraz weryfikować nasz prawdziwy stosunek do dbania o siebie ; będziemy bawić się bardzo serio poznając panoramę naszych potrzeb emocjonalnych oraz będziemy uczyć się z nimi być – dając i przyjmując.

Dla kogo?

Dla osób, które przez długie lata zostawiały swoje Wewnętrzne Dzieci w schowku na szczotki albo nie wierzyły w ich istnienie.
Dla osób, którym ciężko jest rozróżnić, kiedy chcą, a kiedy żądają lub są atakowane irracjonalnymi pragnieniami (romanse, kompulsje, gwałtowne tęsknoty za innym życiem) których nie potrafią opracować. I dla wszystkich innych osób, które chcą uczyć się o sobie.

Informacje:

Daty:

 • Warsztat 1: Odkryj złość, przytul lęk – 26-29.01.2023
 • Warsztat 2: Wewnętrzne dziecko czy bachor – 23-26.02.2023
 • Warsztat 3: Wewnętrzny krytyk, potulny uczeń – 30.03-02.04.2023

Miejsce:

Ceny:

 • Jedzenie i akomodacja: 900 zł za jeden warsztat
  Przyjazd we czwartek wieczorem, pobyt do niedzieli po lunchu; trzy posiłki dziennie, bufet kawowy, komfortowa akomodacja w niewielkich pokojach 2 i 3 osobowych.
  Warsztat ma formę stacjonarną i z założenia jest powiązany z pobytem z zakwaterowaniem i wyżywieniem.
 • Udział w warsztatach: 1900 zł / warsztat
 • Cena early birds za jeden warsztat (do 15.12 włącznie) lub zakupu w pakiecie 3 warsztatów na raz: 1600 zł za jeden warsztat
 • Warunkiem odbywania się warsztatów jest grupa minimum 8 osób. Jeżeli grupa się nie zbierze, zadatki są zwracane.

Jeśli masz pytania dotyczące warsztatu, organizacji lub chcesz zarezerwować miejsce, napisz na adres: martak/@/niedzwiecka.net

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter