1 luty 2022

Warsztat 3: Wewnętrzny krytyk i potulny uczeń (grupa zamknięta)

Trzeci warsztat, zamykający cykl, jest poświęcony dwóm pozycjom naszego ego, które często dyktują nam warunki sprzeczne z naszym dobrem. Wewnętrzny Krytyk nas łaje i stawia do pionu, zaś potulny uczeń/uczennica sądzą, że tylko dostosowanie i ugodowość mogą ocalić nam skórę. Miotamy się pomiędzy miażdżącymi, surowymi postawami wobec siebie (i świata), a uległością i konformizmem. Wszyscy to przeżywamy, w różnych proporcjach i w zależności od okoliczności. Właściwa identyfikacja tych postaci, uczuć i przymusów z nimi związanych oraz zdolność wejścia z nimi w kreatywny dialog może oszczędzić nam walki ze sobą, kłopotów i błędów. Przyniesie także uwolnienie energii psychicznej, która do tej pory, służyła obsługiwaniu niezliczonych wewnętrznych konfliktów.

Co się wydarzy?

Będziemy wywoływać na scenę poszczególne osoby dramatu i sprawdzać, jaką pełnią rolę w naszym życiu. Będziemy pracować nad postawami i przekonaniami, wyrastającymi z naszych mechanizmów obronnych. Celem warsztatu nie jest zniwelowanie wewnętrznego dialogu, a raczej uczynienie go możliwym do objęcia, zrozumienie skąd wynika i dlaczego zdarza się we właściwych dla ciebie okolicznościach.

Dla kogo?

Dla tych, co się chcą ze sobą dogadać. Dla tych niszczonych przez wewnętrznego krytyka i dla tych, którzy.e byli uczeni.ne, że potulne ciele to jedyne wyjście z sytuacji. I dla wszystkich innych osób, które chcą uczyć się o sobie.

Informacje:

Daty:

 • Warsztat 1: Odkryj złość, przytul lęk – 26-29.01.2023
 • Warsztat 2: Wewnętrzne dziecko czy bachor – 23-26.02.2023
 • Warsztat 3: Wewnętrzny krytyk i potulny uczeń – 30.03-02.04.2023

Miejsce:

Ceny:

 • Jedzenie i akomodacja: 900 zł za jeden warsztat
  Przyjazd we czwartek wieczorem, pobyt do niedzieli po lunchu; trzy posiłki dziennie, bufet kawowy, komfortowa akomodacja w niewielkich pokojach 2 i 3 osobowych.
  Warsztat ma formę stacjonarną i z założenia jest powiązany z pobytem z zakwaterowaniem i wyżywieniem.
 • Udział w warsztatach: 1900 zł / warsztat
 • Cena early birds za jeden warsztat (do 15.12 włącznie) lub zakupu w pakiecie 3 warsztatów na raz: 1600 zł za jeden warsztat
 • Warunkiem odbywania się warsztatów jest grupa minimum 8 osób. Jeżeli grupa się nie zbierze, zadatki są zwracane.

Jeśli masz pytania dotyczące warsztatu, organizacji lub chcesz zarezerwować miejsce, napisz na adres: martak/@/niedzwiecka.net

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter