6 wrzesień 2020

Warsztat Podróż Bohaterki

 

Tygodniowy warsztat rozwojowy dla osób identyfikujących się jako kobiety. Oparty o koncepcję „Podróży Bohaterki” Maureen Murdock. Przeprowadza uczestniczki przez główne fazy właściwe dla rozwoju kobiecości tak, aby mogły ich doświadczyć i zrozumieć jak samodzielnie nawigować po ścieżce życia.

W pięknym miejscu, pośród dzikiej Suwalszczyzny będziemy podróżować do odległej, a jednocześnie znanej krainy – w głąb siebie. Daleko od przymusów społecznych i kulturowych. Będziemy tworzyć wspólnie bezpieczną przestrzeń poznania i przeżywania. Będziemy wspólnie eksplorować różne ścieżki, szukać odpowiedzi, ale bardziej pytań. Celebrować to, co odkryjemy, a czasem płakać albo się złościć. Będziemy też znakomicie jeść, tańczyć przy ognisku i pływać w jeziorze.

 

Wybierz się w podróż życia wewnętrznego

Data: 27 czerwca do 4 lipca 2021

Wszystkie szczegóły techniczne znajdziesz tutaj:

Warsztat Niedzwiecka Podroz Bohaterki

 

Uczestniczki po tegorocznej edycji powiedziały :

Warsztat „Podróż bohaterki” pomógł mi zobaczyć moje dotychczasowe doświadczenia w innej skali. Zrozumiałam, że każdy etap mojego życia czemuś służył. Zobaczyłam skąd wzięły się moje przekonania o kobiecości i męskości. Poczułam, że kroczę drogą, którą przechodziły pokolenia kobiety przede mną. Dało mi to poczucie przynależności do odwiecznej kobiecej mocy i przekonanie, że wszystko idzie we właściwym kierunku (nawet jeśli czasem jest to kierunek w dół). Nie wyobrażam sobie na tej drodze lepszej przewodniczki niż Marta.

Karolina

 

Warsztat „Podróż Bohaterki” zapamiętam do końca życia. To uczucie, kiedy puzzle w końcu zaczynają pasować, kiedy obraz kobiecości układa się w spójną i mającą głęboki sens całość, jest bezcenne. Jako była już (mam nadzieję!!!) nieuświadomiona córka patriarchatu i wojująca amazonka polecam ten warsztat wszystkim, które wciąż wierzą, że kobiecość jest słaba i ma niewiele do zaoferowania, a męska droga to jedyna sensowna droga w tym świecie. Marta wspaniale nawiguje uczestniczki pomiędzy jakościami męskimi i żeńskimi, uświadamia, że można pomieścić wiele z tych jakości jednocześnie i być w pełni sobą.

Marta

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter