Pierwsza w Polsce książka o Slow Sex

Czas, ciało, uważność, świadomość, rytuały
– to pięć filarów Slow Sex

Sięgnij po świadomy seks

Kup teraz

Spraw, żeby seks miał sens i skutecznie rozwiązuj problemy z nim związane

 

 


Zmień nudę na erotyczną przygodę i ciesz się nowym obliczem seksu

O autorkach

Hanna Rydlewska, dziennikarka i redaktorka rozmawia z Martą Niedźwiecką, pierwszą w Polsce certyfikowaną sex coach. Hanna jest szefową weekendowego magazynu Gazeta.pl, zaś w radiu ZET Chilli prowadzi autorską audycję „Hanibal”, w której tropi związki erotyki ze światem sztuki. Marta to Life Coach (Colegium Civitas, Warszawa) oraz Sex Coach (Sex Coach U, San Francisco USA), prowadząca sesje dla solistów i par oraz warsztaty. Ich książka przemeblowuje świadomość czytelników i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Obudź namiętność w długoletnim związku i kochaj się tak długo, i tak intensywnie jak potrzebujesz

 

Zrób coś z przesytem połączonym z brakiem satysfakcji i nie zagub się w nadmiarze bodźców.

„Tyle mitów narosło wokół ciała! Tymczasem „ciało to ty”, to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Jak poczuć siebie. Lektura obowiązkowa.”

Grażyna Plebanek, pisarka

„To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.”

Manuela Gretkowska, pisarka

„Książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej jest wspaniałym poradnikiem pozwalającym każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności”

Andrzej Depko, seksuolog

Kup pikantną i zabawną rozmowę przez którą poznasz lepiej swoją seksualność