Przed laty na świecie istnieli dragomani

 

 

 

Podróżowali z karawanami, misjami dyplomatycznymi. Ich zadaniem było łączenie Zachodu, spragnionego jedwabiu, przypraw i egzotyki, ze Wschodem – wtedy jeszcze niepojętym obszarem globu. Tłumaczyli orientalne języki, zwyczaje, sposób myślenia, umożliwiając wzajemne rozpoznanie i komunikację.
Zachód to kultura uznająca racjonalność i naukę. Stawiająca w centrum jednostkę i jej dokonania. Wschód opiera się o doświadczenie wspólnoty, docenia mistykę i medytację, odważnie eksploruje seksualność jako źródło rozkoszy i samowiedzy.

W mojej praktyce łączę pozorne skrajności – świat umysłu i emocji, racjonalnej wiedzy i intuicyjnych wglądów. Działanie i receptywność. Tłumaczę wiedzę Wschodu na język Zachodu, by ułatwić moim klientom odnalezienie spokoju i satysfakcji w życiu. To rozwija relacje – ucząc bezpiecznej bliskości i ożywiając erotykę. Wzmacnia seksualność przywracając kontakt z ciałem i emocjami oraz równowagę między pierwiastkiem męskim i żeńskim. Pracuję zarówno klasycznie, w gabinecie terapeutycznym, jak i nieortodoksyjnie – na głęboko transformujących warsztatach, prowadzonych najczęściej na pięknych wyspach.

Slow Sex

to idea pozwalająca transformować życie seksualne, zarówno w parze, jak i indywidualnie. Stanowi adaptację wiedzy tantrycznej dokonaną w nowoczesnym duchu. Pozwala nie tylko zapewnić sobie lepsze orgazmy, ale przekłada się na trwałą zmianę w obszarze seksualności. Pogłębia kontakt z samym sobą, dobrostan, kreatywność i zdolność utrzymywania bliskich związków.

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi.

Jako life coach wspiera w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi. Psycholog – prowadzi sesje indywidualne i warsztaty dla solistów i par. Jako mówca i autorka teorii popularyzuje świadomą seksualność – Slow Sex.

Od 2010 do 2014 współtworzyła projekt edukacji seksualnej Pussy Project / Party. W 2016 wydała bestseller „Slow Sex – uwolnij miłość”.

 

 

Edukacja

Psychologia – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa, Polska

Sex Coaching – Sex Coach University, Institute of Advance Study of Human Sexuality, San Francisco, USA

Life Coaching – Collegium Civitas, Warszawa, Polska

Filologia polska – Uniwersytet Warszawski, Warszawa, Polska

 

 

Referencje

Marta prowadzi kobiety w miejsce w którym mogą żyć jak chcą, a ich życie jest pełne. Pokazuje, ile w nas potencjału z którym przez różne doświadczenia życiowe straciłyśmy kontakt, pokazuje źródło naszej mocy. Z nią można iść swoim tempem, po swojemu i odważnie przyjąć siebie w całości.
Magdalena

klientka

Z terapią u Marty jest jak z podróżą w nieznane. Nie wszystko da się zaplanować. Czasami jest trudno, czasami pięknie i ekscytujaco. Marta jest terapeutką niezwykłą pod wieloma względami. Uczy jak wsłuchiwać się w siebie. U Marty nie ma ściemy – od razu wychwytuje kiedy sami przed sobą robimy uniki i delikatnie zachęca nas do konfrontacji z własnymi demonami. Dzięki pracy z Martą jestem bardziej świadoma wielu rzeczy i cały czas nad sobą pracuję. Marcie dziękuję za wsparcie, cierpliwość, profesjonalizm, wiedzę i pokazanie mi drogi do bardziej świadomego życia.

 

Weronika Rochacka Gagliardi

klientka

Marta Niedźwiecka powinna być znakiem jakości – działa profesjonalnie, merytorycznie, konkretnie, z dużym wyczuciem i uważnością na osoby, z którymi pracuje. Reprezentuje też seks pozytywne podejście, co osobiście uważam za najlepszą rekomendację. Współpraca z Martą to prawdziwa przyjemność. Mam też zaufanie by polecać ją osobom szukającym nowych dróg w życiu, zmian i inspiracji.

AGATA LOEWE

Instytut Pozytywnej Seksualności, Seksuolożka

Marta Niedźwiecka współpracuje z naszą fundacją od kilku lat. Pracuje z matkami na rzecz poprawy ich samooceny, a także edukuje seksualnie. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z kobietami oraz otwartości na różne doświadczenia jest zawsze wysoko oceniana w ankietach ewaluacyjnych. Uważamy, że macierzyństwo może być rozwojowe i inspirujące, a dzięki pracy Marty również ekscytujące.

Sylwia chutnik

Prezeska Fundacji MaMa, pisarka

Jeśli masz w sobie gotowość na wprowadzenie zmian i poprawę swojego życia seksualnego, profesjonalne wsparcie może być tym, czego szukasz. Spotkanie z Martą zaoszczędzi Ci czasu i rozczarowań. Jej zaangażowana, pełna pasji postawa, niebagatelna erudycja i błyskotliwa inteligencja, pomogą Ci znaleźć wiele rozwiązań. Jej atutem jest uczciwość w podejściu do tematu oraz do klienta. Możesz się spodziewać konkretnych działań, dających szansę na rzeczywistą zmianę. Polecamy z serca.

ZOSIA I DAWID RZEPECCY

nauczyciele Tantry, Tantra Love

Marta nie jest typem terapeuty, który siedzi z notatnikiem i przytakuje. Potrafiła przerwać, gdy zbaczałem na emocjonalne manowce czy traciłem czas na użalanie się nad sobą. Wtedy zadawała pytanie, na które musiałem odpowiedzieć, by pójść dalej do pełniejszego, bardziej świadomego siebie. Tego właśnie potrzebowałem. Jej imponująca erudycja sprawiała, że dowiedziałem się więcej nie tylko o sobie, ale także o tym jak działa człowiek. Przyszedłem do Marty z problemem dotyczącym mojej seksualności. Okazało się, że chodzi o coś więcej niż seks. Po roku intensywnej pracy wyszedłem z jej gabinetu silniejszy i dojrzalszy.

Tomasz

klient