Przed laty na świecie istnieli dragomani

 

 

 

Podróżowali z karawanami, misjami dyplomatycznymi. Ich zadaniem było łączenie Zachodu, spragnionego jedwabiu, przypraw i egzotyki, ze Wschodem – wtedy jeszcze niepojętym obszarem globu. Tłumaczyli orientalne języki, zwyczaje, sposób myślenia, umożliwiając wzajemne rozpoznanie i komunikację.
Zachód to kultura uznająca racjonalność i naukę. Stawiająca w centrum jednostkę i jej dokonania. Wschód opiera się o doświadczenie wspólnoty, docenia mistykę i medytację, odważnie eksploruje seksualność jako źródło rozkoszy i samowiedzy.

W mojej praktyce łączę pozorne skrajności – świat umysłu i emocji, racjonalnej wiedzy i intuicyjnych wglądów. Działanie i receptywność. Tłumaczę wiedzę Wschodu na język Zachodu, by ułatwić moim klientom odnalezienie spokoju i satysfakcji w życiu. To rozwija relacje – ucząc bezpiecznej bliskości i ożywiając erotykę. Wzmacnia seksualność przywracając kontakt z ciałem i emocjami oraz równowagę między pierwiastkiem męskim i żeńskim. Pracuję zarówno klasycznie, w gabinecie terapeutycznym, jak i nieortodoksyjnie – na głęboko transformujących warsztatach.

Slow Sex

to idea pozwalająca transformować życie seksualne, zarówno w parze, jak i indywidualnie. Stanowi adaptację wiedzy tantrycznej dokonaną w nowoczesnym duchu. Pozwala nie tylko zapewnić sobie lepsze orgazmy, ale przekłada się na trwałą zmianę w obszarze seksualności. Pogłębia kontakt z samym sobą, dobrostan, kreatywność i zdolność utrzymywania bliskich związków.

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach – pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi.

Wspieram w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi, prowadzę sesje indywidualne i warsztaty.

Jako mówczyni i autorka teorii popularyzuję świadomą seksualność – Slow Sex.

Od 2010 do 2014 współtworzyłam projekt edukacji seksualnej Pussy Project / Party. W 2016 wydałam bestseller „Slow Sex – uwolnij miłość”. Od 2019 prowadzę autorski podkast „O Zmierzchu” poświęcony psychologi i seksualności.

 

Edukacja

Psychologia – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa, Polska

Sex Coaching – Sex Coach University, Institute of Advance Study of Human Sexuality, San Francisco, USA

Life Coaching – Collegium Civitas, Warszawa, Polska

Filologia polska – Uniwersytet Warszawski, Warszawa, Polska

Referencje

close-link
Newsletter