22 styczeń 2016

Slow Sex – uwolnij miłość

Pierwsza polska książka na temat Slow Sex, to wywiad Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej rozmowie, przeplatanej przepisami na erotyczne ćwiczenia służące poznaniu naszej seksualności i rozwiązywaniu „odwiecznych seksualnych kłopotów” Marta Niedźwiecka przemeblowuje seksualność swoich czytelników, wyprowadza z sypialni gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwania satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały – to pięć filarów, na których opiera się Slow Sex.

Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwiązać seksualne problemy i kompleksy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Dokąd uciec przed erotyczną rutyną? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji? Jak sprawić, żeby nasz seks miał sens?

Premiera książki odbędzie się 27 stycznia w warszawskim klubie Pies czy Suka. Publikacja będzie dostępna w księgarniach od 28 stycznia 2016. Jeśli chcesz zamówić książkę w przedsprzedaży, kliknij Slow Sex – uwolnij miłość.

 

To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.

Manuela Gretkowska, pisarka

 

Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności.

Andrzej Depko, seksuolog

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter