28 marzec 2014

Warsztat #kobieta #ciało #seks

Warsztat dla kobiet w każdym wieku. Bezpieczne i wspierające spotkanie kobiet, które czują, że ich dotychczasowa wiedza i świadomość przestały im wystarczać. Wyjdziesz po nim wzmocniona i radosna. To warsztat, który zasili Ciebie oraz wzmocni Twoje relacje z innymi. Podczas wspólnych zajęć zajmiemy się pogłębieniem rozumienia i odczuwania seksualności, kobiecości i ciała.

Spędź jakościowy czas z kobietami, w bezpiecznej przestrzeni i pod opieką dwóch doświadczonych prowadzących, sprawdzisz swój stosunek do ciała, przekonania na temat kobiecości i seksualności. Będziesz ćwiczyć  głowę i serce, żeby lepiej zrozumieć siebie. Zajmiesz się czule swoim ciałem, by sprawdzić co ci powie.

W trakcie warsztatu będziemy koncentrować się na:

  • zdobywaniu konkretnej wiedzy o sobie i planowaniu konkretnych zmian;
  • odzyskiwaniu kontaktu z ciałem;
  • świadomym dekonstruowaniu przekonań, nacisków, wzorców dotyczących kobiecości i seksualności;
  • budowaniu pewności siebie w odkrywaniu siebie i pracy z tym obszarem;
  • dzieleniu się swoim doświadczeniem z innymi kobietami i uczeniem się od siebie;
  • nauką komunikacji w relacjach;
  • konfrontowaniu się z własnymi marzeniami i drogami do ich realizacji;
  • ustalaniu własnego planu konkretnych zmian i działań;
  • dobrej zabawie.

Warsztat odbywa się przez cały rok 2014 w większych miastach Polski. Sprawdź z prowadzącymi nadchodzące daty lub możliwość zorganizowania warsztatu w Twoim mieście.

 

Prowadzące:

Agata o sobie: ”Jestem absolwentką SWPS w Warszawie (Psychologia Kliniczna oraz Społeczna Psychologia Stosunków Międzykulturowych) oraz Institute for Advanced Studies of Human Sexuality w San Francisco, gdzie uzyskałam tytuł Doctor of Human Sexuality (DHS). Tam też kontynuuję studia w kierunku uzyskania Ph.D. Obecnie studiuję w Krakowie na podyplomowych studiach Systemowej Terapii Rodzin oraz robię certyfikat SexCoachU. Od 5 lat działam w organizacjach pozarządowych zajmujących się wyrównywaniem szans dla osób narażonych na wykluczenie społeczne oraz promocją zdrowia psychicznego, reprodukcyjnego i seksualnego (KPH, Ponton, IGLYO, Trans-fuzja, YouAct). Moją specjalizacją są badania nad płcią, orientacją seksualną, preferencjami seksualnymi i identyfikacjami płciowymi oraz alternatywnymi stylami życia. Zajmuję się pracą na rzecz promocji Ruchu Pozytywnej Seksualności, bezpieczniejszych, odpowiedzialnych i konsensualnych zachowań oraz świadomych związków. Pracuję również nad działaniami e-magazynu internetowego MoreLove.eu oraz prowadzę warsztaty pracy nad rozwojem własnej seksualności.”

Marta o sobie: „Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (filologia polska), Colegium Civitas (life coaching) oraz Institute for Advanced Studies of Human Sexuality (sex coaching). Od 4 lat współtworzę nowatorski pomysł na zmiany świadomościowe w Polsce – to Pussy Project – projektu edukacji i rozwoju seksualności dorosłych. W mojej pracy coachingowej szczególną uwagę poświęcam sprawom kobiet, niezależnie od tego jakie role dla siebie przyjmują i jak się identyfikują. Prowadzę także kolumnę na portalu zwierciadlo.pl, udzielam się publicznie promując nowoczesny, pozytywny model seksualności oparty na wiedzy, odpowiedzialności i głębokim kontakcie z ciałem.

 

Kontakt: info@pozytywnaseksualnosc.com; marta@sex-coach.pl

Więcej o warsztacie przeczytasz wywiadzie, którego udzieliła Agata Loewe >> Babskie Bielsko

Udostępnij artykuł
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wesprzyj O Zmierzchu na Patronite.

Twoja moneta zasila podkast oraz przynosi szczęście darczyńcy.

close-link
Newsletter